Aplikace

Nádstavbou Mergada jsou aplikace. Některé jsou zdarma, jiné zpoplatněné. Aplikace jsou snadným nástrojem ke zjištění problémů a vylepšení vaší inzerce. Můžete si je prohlédnout a aktivovat ZDE. Detail aplikace se vám zobrazí po kliknutí na její název. Podrobnější nápovědu k aplikacím najdete pod záložkou Mergadovy aplikace.

Aplikace zdarma

Tyto aplikace jsou zdarma a můžete je využívat libovolně dlouhou dobu.

Keychain

Zajišťuje propojení s konkrétními vyhledávači. Díky tomuto propojení uvidíte grafy prodejů, prokliků a mnohé jiné. Slouží také k uložení hesel do jednotlivých vyhledávačů. Nemusíte se však bát, hesla jsou šifrována, proto k nim kromě vás nemá nikdo jiný přístup.

Credito

Credito je aplikace, pomocí které uvidíte stav vašeho kreditu z různých vyhledávačů zboží přímo v Mergadu. Všechno najdete na jednom místě a nemusíte se kvůli informaci o kreditu neustále přihlašovat do jednotlivých vyhledávačů.
Občas se ptáte, jestli není možné si přes tuto aplikaci dobíjet kredit. Toto bohužel zatím možné není.

Repairman

Repairman je opravář základních chyb. Upozorní vás, když produktům například chybí popisek, pomocí něj lehce doplníte benefity produktů,... Jmenované problémy vyřešíte několika málo kliky v rámci této aplikace. Aplikace funguje pro českou i slovenskou Heureku a "starý" formát Zboží.cz.
Zorganizujte si úkoly do jednoduchého ToDo listu. Vhodný je například k vedení hotových úkolů u jednotlivých exportů.
Uložte si informace o e-shopu přímo do Mergada a pohodlně je sdílejte v pracovním týmu. Aplikace Pages vám poskytne místo pro tvorbu dokumentace jednoduchou a přitom elegantní formou.
Mergado Logbook je aplikace pro vedení zápisů o řízení inzerce, důležitých událostech, zkrátka o všem, co je dobré evidovat. Umožní vám vést si poznámky přehledně a na jednom místě, takže je snadno dohledáte.

Prémiové aplikace

Všechny placené aplikace mají desetidenní lhůtu na vyzkoušení. Poté automaticky přejdou do placeného režimu. Fungují zatím pouze pro českou a slovenskou Heureku.
K využívání aplikací je nutný certifikát Ověřeno zákazníky!
Je nejvyužívanější prémiovou aplikací Mergada, která disponuje širokým spektrem užitečných funkcí:
  • Vypíše seznam nespárovaného zboží a nabídne nástroj pro spárování.
  • Vypíše seznam položek, které jsou v produktových kartách osamoceny a nabídne nástroj pro jejich přepárování do jiných karet.
  • Vypíše seznam nekvalitních názvů kategorií a umožní jejich úpravu na kategorie dle Heureky.
  • Upozorní na položky zboží, které mají v produktových kartách příliš nízké pozice.
  • Zkontroluje nabídky za prokliky, zda neporušují některá z platných pravidel.
  • Pohlídá hlubší závislosti v inzerci a nastavení administrace, např. zda má e-shop certifikát Ověřeno zákazníky, funkční PPC režim reklamy, sleduje dotazy z poraden a mnoho dalšího.
Pricing monitor vám denně kontroluje vaše ceny a srovnává je s konkurencí. Poví vám, které zboží máte hodně drahé nebo naopak příliš levné. Pokud vám vaši programátoři vytvoří i nákladové XML, aplikace pak prozradí, které zboží prodáváte pod nákupní cenou nebo s nízkou marží. Pro bližší specifika nákladového feedu nás prosím kontaktujte.
Máte některé dny v týdnu vyšší konverzní poměr a jiné zase nižší? Zohledněte to při stanovení nabídek za prokliky. V aplikaci Weekday Bidding Booster jednou stanovíte, který den v týdnu chcete za inzerci připlatit a který naopak ušetřit, a Mergado pak upravuje nabídky za prokliky automaticky za vás.
Navyšte tržby z produktových kampaní na Facebooku! Lepší výsledky pomohou získat obrázky. Snadno do nich totiž doplníte barevné rámečky, pruhy, výzvy k akci a další grafické prvky. To vše v Mergadu, na všechno zboží, nebo jen na zvolené výběry! Další informace k této aplikaci a ukázky použití najdete na www.feed-image-editor.cz.
Biddingový automat, který řídí ceny prokliku za vás. Přináší více objednávek a šetří váš čas a peníze. Sám vybere ty správné produkty, které mají být více vidět a řídí jejich inzerci. Neprodejné produkty utlumí. Vše probíhá pravidelně sedm dní v týdnu. Vy se tak můžete soustředit na jádro vašeho podnikání. www.bidding-fox.cz
Last modified 2yr ago