Feed Image Editor

Feed Image Editor je chytrá appka, která dostane vaše produktové obrázky do první ligy. Umožní totiž upravit velikost obrázku tak, aby se v reklamě zobrazoval správně. Stejně tak s ním můžete doplnit do obrázku nejrůznější rámečky, pruhy nebo texty, čímž zvýšíte proklikovost vašich produktových reklam na Facebooku. Po jeho aktivaci v Mergado Store můžete začít s tvořením.

Feed Image Editor Express

Zjednodušená verze aplikace, která pomůže s úpravou velikosti obrázků tak, aby se vám místo svetru nezobrazoval třeba jen jeho rukáv.

Nastavení Na úvodní stránce vyberte Nová šablona a po otevření nového okna vás aplikace provede grafickými možnostmi.Nejprve ale nutné zvolit, na jaký výběr produktů se mají změny v obrázcích aplikovat.

V dalším kroku zvolíte formát obrázku (čtvercový nebo jiný) a tím i jeho velikost, a také barvu pozadí z nabízené škály.

Následující karta Tvary je klíčovou pro úpravu obrázků. Výběrem některého z nabízených tvarů se vám rozbalí postranní okno s doplňujícími parametry (barva, velikost, font písma a další)..

Poznámky Feed Image Editor najdete v Mergado Store, po 10 denní zkušební lhůtě vás vyjde na 1286 Kč. Jednodušší varianta Feed Image Editor Express potom 586 Kč.