Data Owl

UPOZORNĚNÍ

Provoz aplikace Data Owl jsme ukončili. S výkonností inzerce vám odteď pomůže aplikace Bidding Fox Elements. Pokud máte Data Owl předplacený na delší období, převedeme vám tuto úhradu právě na BFE.

Aplikace Data Owl umí pracovat se statistikami z Heureky a Google Analytics a umožní vám tak nastavit inzerci podle skutečných dat z prodeje. Chytrá sova dokáže využít statistická data ze zbožových vyhledávačů na vytvoření nových elementů, skrze které zlepšíte nastavení vaší inzerce. Podle informací o počtu prokliků, konverzí, průměrné ceně nebo průměrném postavení vašeho zboží ve vyhledávání pak budete moci skrze výběry v Mergadu ladit svou inzerci.

Nastavení Po zapnutí aplikace v Mergado Store stačí otevřít její úvodní stránku a na ní zaškrtnout, které elementy si přejete v Mergadu vytvořit. S těmi pak můžete na stránce Produkty a Pravidla pracovat jako obvykle – vytvářet výběry, nastavovat bidding, měnit cenu dopravy nebo přidávat dárky. Nápady na využití Data Owlu zveřejňujeme pravidelně na blogu, můžete se tedy inspirovat přímo tam.

Poznámka Aplikace stojí měsíčně 386 korun, prvních 10 dní je na zkoušku zdarma.