Seznam Index Checker

Aplikace Seznam Index Checker skrze propojení se Seznam Reportérem kontroluje, zda jsou vaše URL adresy ve feedu správně zaindexované. Navíc umí říct, kolik adres v Seznam indexu je a kolik jich chybí, a aplikace sama zašle požadavek na indexaci tam, kde je to potřeba.

Seznam Index Checker je pomocí API napojen na Seznam Webmaster, díky čemuž uvidíte i data, které v samotném Reportéru nenajdete.

Proč Seznam Index Checker využívat

  • Pracuje samostatně a šetří vám čas.
  • Zvýší šance na vyhledání vaší stránky.
  • Upozorní na chyby na webu.

Poznámky

Aplikace spolupracuje se službou Seznam Webmaster a po úvodním propojení této služby s aplikací v Mergadu bude Seznam Index Checker monitorovat stav indexu, tedy kolik stránek vyhledávač Seznam indexuje. Tohle samozřejmě zahrnuje i produkty z feedu.

Když aplikace zjistí, že Seznam neví o všech stránkách, tak mu je pošle (přes seznamácké API) k přednostní indexaci. Díky tomu se seznam dozví o nových stránkách webu velice brzo a obecně se zvýší zaindexovanost vašich produktů.

Pro fungování aplikace je nutné se nejdříve registrovat do služby Seznam Reportér, po registraci a ověření webu zkopírujte váš API klíč do aplikace v Mergadu.

Aplikace stojí měsíčně 186 korun, prvních 10 dní je na zkoušku zdarma.

results matching ""

    No results matching ""