Pricing Monitor

Užitečná aplikace, která každý den automaticky kontroluje stav vaší nabídky a chystá pro vás čerstvé reporty, které vám řeknou jak si vaše nabídka stojí. Naznačí vám jaké produkty zlevnit, protože se jejich cena zřetelně liší od zajímavějších nabídek, a držet takové položky na pozicích s aukčními cenami prokliku (aktuálně první 4 pozice) a platit za každý proklik vysoké ceny, nemá smysl. Další reporty které Pricing monitor umí jsou třeba produkty, u kterých je prostor pro navýšení prodejní ceny nebo produkty, které prodáváte se zápornou marží (tento report vám Pricing Monitor vytvoří pouze v případě, že používáte Mergadovo nákladové XML). Tyto výběry si můžete následně exportovat do CSV souboru a dále s nimi pracovat.

Nastavení
Pro využívání Pricing Monitoru stačí nastavit spojení s Heurekou v aplikaci Keychain. Podmínkou využití aplikace je také certifikát Ověřeno zákazníky, který uděluje Heureka.

Poznámky
PM si zapnete v Mergado Store. Prvních 10 dní bude pracovat zdarma. Vypnete-li ji v této době, nezaplatíte ani korunu. Času na vyzkoušení je tedy dost. Dlouhodobě pak můžete mít přehled o správnosti své cenové politiky za 186 Kč / měsíc. Více o aplikaci a jejím využití si můžete přečíst v tomto článku.

results matching ""

    No results matching ""